Vaikų ir paauglių psichologinės konsultacijos vykdomos įvairiais metodais. Paprastai tai yra pasitikėjimo, tarpasmeninio kontakto užmezgimo ir žodinio bendravimo su vaiku būdai. Taip pat tam tikro teorinio požiūrio, kuriuo vadovaujasi psichoterapeutas savo darbe, buvimas. Naudojami pokalbiai, žaidimai, vaidmenų žaidimai, diskusijos apie teigiamus sėkmingo problemų sprendimo atvejus ir pan. Paprastai konsultanto dėmesys sutelkiamas į tai, ką vaikas/ paauglys jaučia, ką galvoja ir kaip elgiasi.

 

Susijaudinęs vaikas ar paauglys gali jaustis psichologiškai nepasitikintis, pažeidžiamas, išsigandęs ar net beviltiškas. Be to, jį kamuoja grėsmės ar baimės jausmas, panika, bloga nuotaika, nerimas dėl smulkmenų, nesugebėjimas atsipalaiduoti, bloga nuotaika, sumažėjęs aktyvumas ir kt.

 

Konsultuoju vaikus, paauglius kai jie:

Mano tikslas padėti vaikui geriau suprasti jausmus, išspręsti sunkumus, rasti išeitis, priimti ir integruoti skausmingas patirtis. Psichoterapija reikalinga atstatyti ir palaikyti  vaiko, paauglio sveiką asmenybės raidą, lengvinti simptomus.

 

 

Kaip veikia paauglį  ,,Emocinio palaikymo grupė su dailės terapija''?

 

,,Emocinio palaikymo grupė'' skirta: 13-15 metų paaugliams,  tai uždara grupė.

Terapinėje grupėje gali būti iki 10 vaikų.

Trukmė: 2 valandos

Būtina pirmoji konsultacija/ pokalbis su tėvais ir individualus su vaiku, pradedant lankyti ,,Emocinio palaikymo su dailės terapija'' grupę.

 

 




spausdinti